Nabízíme vám moderní webové stránky podle trendů poslední doby s originálním designem. Obsah stránek budete mít pod kontrolou díky jednoduché administraci, takže změny na stránkách již zvládnete sami. Samozřejmostí je plná responzivita, díky které se vaše nové stránky automaticky přizpůsobí monitoru počítače, tabletu i mobilu. Poradíme vám se strukturou stránek, pomůžeme navrhnout grafický design, zajistíme nákup domény a hosting (fyzický provoz stránek na našem serveru), abyste s tvorbou stránek měli co nejméně práce. A pokud jsou stránky důležité pro vaše podnikání, zajistíme vám služby copywritera. Ten vám pomůže napsat texty na stránky tak, aby byly stručné, výstižné a přitom oslovily cílovou skupinu vašich zákazníků. Jsme připraveni pro vás navrhnout i logo nebo rovnou celý corporate design.
Pro ty z vás, kteří o tvorbě webových stránek nic nevědí nebo se tím prostě nechtějí zabývat, máme připravené balíčky služeb, které vám tvorbu a spuštění vašich nových stránek usnadní ještě víc.

Náš průvodce vývojem webových stránek: 

icons 11
Náčrt:
Na prvním jednání si řekneme, co od stránek očekáváte, a podle toho rozhodneme, jakou cestou půjdeme. Zda jednodušší a levnější (šablonový systém Joomla), nebo zvolíme dražší řešení, které však poskytuje lepší výsledky. Z tohoto jednání vzejde návrh rozsahu, struktury a funkčnosti webu.


icons 12
Nabídka:
Podrobně projdeme vaše požadavky a předložíme vám cenovou nabídku. Tu si samozřejmě společně odsouhlasíme.


web app3 03
Tvorba webu:
Během tvorby webových stránek od vás budeme potřebovat veškeré podklady a materiály, které chcete na webových stránkách mít. V průběhu naší práce získáte přístup na náš testovací server, kde můžete sledovat, jak se vaše stránky vyvíjejí.


icons 13
Testování:
Po dokončení stránky důkladně otestujeme a potom vám je předáme ke kontrole. Vaše případné připomínky do stránek zapracujeme.


icons 14Nasazení do provozu: Po vašem odsouhlasení stránky nasadíme na vaši doménu, případně pro vás novou doménu zajistíme. Standardně ke stránkám nabízíme i hosting a mailové schránky na příslušné doméně. Pokud budete v budoucnu potřebovat stránky upravit, není to žádný problém, jsme tu, abychom vám opět pomohli.Balíčky služeb:

Pro ty z vás, kteří chtějí kompletní servis, anebo nemáte s tvorbou webu žádné zkušenosti, máme ve spolupráci se Stable.cz připravené praktické balíčky služeb:

OnePage set
jednoduchý prezentační web, aby o vás lidi věděli.

• Jednostránkový web postavený na systému Joomla (Hlavička, menu, úvodní foto nebo slider s fotkami, sekci O nás se stručným představením společnosti, služeb nebo výrobků, fotogalerie s několika na pevno vloženými fotografiemi, aktuality, interaktivní google mapa s označením sídla společnosti, kontakty a patička s odkazy na facebook a podobně)
• Přístup do administrace webu s možností spravovat naprostou většinu textů
• Zajištění vybrané domény
• Hosting u spolehlivého partnera Stable.cz
• až 4 e-mailové schránky včetně jejich nastavení
• Pravidelná aktualizace systému a zálohování
• Drobné úpravy v rozsahu 1 hodiny práce ročně

Cena webu 6 000 Kč
Roční poplatky 900 Kč:
hosting 730 Kč, doména .cz nebo .eu 170 Kč (fakturováno pravidelně v lednu)
První rok doména zdarma!

MultiPage set
až pětistránkový web pro rozsáhlejší prezentace.

• Web se základní stránkou a čtyřmi podstránkami zahrnující standardní moduly: hlavička s menu, úvodní foto nebo slider, sekce O nás, textová pole, fotogalerie, aktuality, kontakty, interaktivní google mapa, patička s odkazy
• Přístup do administrace webu s možností spravovat naprostou většinu textů
• Zajištění vybrané domény
• Hosting u spolehlivého partnera Stable.cz
• až 100 e-mailových schránek
• Pravidelná aktualizace systému a zálohování
• Drobné úpravy v rozsahu 2 hodiny práce ročně

Cena webu 12 000 Kč
Roční poplatky 2270 Kč:
hosting 2100 Kč, doména .cz nebo .eu 170 Kč (fakturováno pravidelně v lednu)
První rok doména zdarma!

Ceny jsou uvedeny bez DPH.