Chytrý mobil má dnes v ruce každý! Je nepostradatelnou součástí života i podnikání. Jeho výhodou je, že ho máme pořád u sebe. Proto se stal centrem, skrz které řídíme, ovládáme, přistupujeme… a k tomu potřebujeme mobilní aplikace. Vyvíjíme rozsáhlé mobilní aplikace na zakázku pro velké firmy, ale také pro zákazníky, kteří potřebují aplikaci jednoduchou. Vytvoříme pro vás aplikaci na míru, podle toho, na co ji potřebujete, a to pro Android i iOS. Poradíme vám i s návrhem, grafikou a ovládáním a zajistíme také vývoj administračního rozhraní (backendu) k aplikaci nebo napojení na další systémy, pokud to budete potřebovat.

Náš průvodce vývojem mobilní aplikace:

mob app 06
Stanovení cíle:
Na úvodním setkání probereme, kdo bude aplikaci používat, za jakým účelem a jak by měla podle vás vypadat. Pro inspiraci můžeme projít řešení jiných mobilních aplikací a načrtneme si další postup.


icons 07Analýza: Podrobně projdeme vaše požadavky a připravíme pro vás analýzu, která popíše předpokládaný rozsah aplikace a způsob jejího ovládání. V rámci analýzy vznikne také model aplikace, což je grafický prototyp s funkčním ovládáním a grafickým řešením jednotlivých obrazovek. Díky tomuto modelu získáváte konkrétní představu o tom, jak bude aplikace vypadat, a snadno tak ještě před vlastním vývojem odladíme její podobu. Pokud je aplikace rozsáhlejší, je potřeba analýzu zvlášť zaplatit, protože bude delší a pracnější. Poté pro vás připravíme cenovou nabídku. 


web app3 03Vývoj: Aplikaci vyvíjíme pro nejrozšířenější mobilní platformy, což jsou telefony s Androidem a iPhony. I tak ale nejdříve vyvineme aplikaci pro jeden systém a teprve po odladění doděláme verzi pro další. Pokud je možné aplikaci rozdělit do logických funkčních celků, můžeme aplikaci vyvíjet a předávat vám ji k testování po částech.


icons 08Testování: Až budeme hotoví s vývojem, aplikaci nejprve otestujeme u nás a potom ji dostanete k testům vy. Buď ji můžete testovat sami, nebo si k tomu přizvat své potenciální uživatele (tzv. beta testy). Během testování odladíme vaše případné připomínky tak, aby aplikace fungovala k vaší plné spokojenosti.


icons 09
Nasazení do provozu:
Po otestování a odsouhlasení společně podepíšeme protokol o akceptaci (tím potvrzujete, že je aplikace hotová a že si ji přebíráte) a následně ji nasadíme do ostrého provozu na Google Play a App Store.


icons 10
Servis:
Nasazením aplikace do obchodu však naše práce nekončí. Budeme o vás a vaši aplikaci pečovat i nadále. Mobilním aplikacím, které jsme vyvinuli, zajistíme servis, případně přidáme další funkce, pokud si to v budoucnu budete přát.