K tvorbě webových aplikací používáme nejmodernější technologie, které jsou aktuálně dostupné. Zajišťujeme vám tak svižné fungování, moderní design a dlouhou životnost aplikace. K vyvinuté aplikaci samozřejmě zajistíme následný servis, případně zapracujeme úpravy nebo pro vás budeme aplikaci dál rozvíjet. V našem týmu jsou profesionálové, kteří mají zkušenosti s vývojem rozsáhlých webových aplikací obsluhujících tisíce klientů. Aplikace, které navrhujeme, můžete snadno napojit na další systémy.

Náš průvodce vývojem webové aplikace:

web app 1 01
Stanovení cíle: 
Projdeme spolu vaši představu o tom, co vlastně od aplikace očekáváte - tedy na co ji potřebujete a co by měla umět. Ukážeme vám, jak naše webové aplikace fungují a co je potřeba k jejich provozování. Na příkladech aplikací, které jsme již vytvořili, si ukážeme, co všechno můžete využít.


web app2 02
Analýza: 
Podrobně projdeme vaše požadavky na aplikaci a předložíme vám cenovou nabídku. web app3 03Vývoj: Pokud budete s cenou spokojeni, začneme aplikaci vyvíjet. Když to bude technicky možné, zpřístupňujeme ji po částech na našem testovacím serveru a vy tak můžete sledovat průběh vývoje. Průběžně s vámi budeme komunikovat, abychom společně upřesňovali a ladili výslednou podobu aplikace.


web app4 04
Testování: Hotovou aplikaci nejprve interně otestujeme a následně ji předáme k testování vám. Během testování odladíme připomínky a aplikaci upravíme do konečné podoby.


web app5 05Nasazení do provozu: Po otestování a odsouhlasení aplikaci nasadíme do ostrého provozu. Tím ale naše práce nekončí! Pokud do budoucna budete potřebovat aplikaci upravit nebo dále rozvíjet, jsme připraveni s vámi spolupracovat.


Pojďte s námi vyvíjet moderní a smysluplné aplikace, které usnadňují vaši práci!