objednavka.bisport.cz

IMAC01


Naplánovat si dovolenou dobře a včas!

Ano, to je i naše přání. Proto jsme pro půjčovnu lodí Bisport vytvořili online aplikaci rezervačního systému, která pomůže jejím hostům zařídit vše ´dobře a včas´. Je jednoduchá, přehledná a zvládne to opravdu každý.

Kudy vede cesta?
Jednoduše, začnete proklikem z hlavního webu Bisportu nebo webu kteréhokoliv bisporťáckého partnera. Vybrat si můžete termín vašeho úžasného zážitku, úsek řeky, na který si troufnete, a na závěr typ lodě s veškerým vybavením. Pokud máte mořskou nemoc, rezervujte si kolo.

Z pohodlí domova
Poté co si vše objednáte, můžete platit pomocí platební brány nebo převodem z účtu. Celou rezervaci tak vyřešíte z pohodlí a klidu svého domova. O všech vašich krocích budete informováni mailem.

Bisport už o vás ví
Ano, ví. Umožňuje mu to administrace rezervačního systému, kterou mají k dispozici. Kompletní správa s databází hostů a možností zadávat objednávky, které operátoři přijmou telefonicky nebo mailem, vytváří přehledný systém a dovoluje rychle reagovat na vaše přání či změny v objednávce.

V kanceláři nebo terénu
Systém pomáhá organizovat logistiku vybavení, tedy rozvoz a svoz z jednotlivých základen. Operátoři mohou spravovat evidenci vybavení půjčovny, nastavení ceníku nebo zákaznických slev. Pracovníci Bisportu mají možnost vše ovládat z mobilního zařízení, mohou tedy výdej či návrat vybavení evidovat přímo v terénu.

S podporou rezervačního systému
Rezervační systém navíc automaticky generuje smlouvy, veškeré účetní podklady, včetně výpočtu DPH. Komunikuje s platební bránou nebo bankou a je propojen s účetním softwarem Pohoda. Naplánovat si tedy dovolenou na Sázavě s Bisportem a rezervačním systémem od nás můžete dobře i včas.


IMAC1IMAC2macbook1