01 kopie

 

Stále živá minulost
Jednota bratrská, ve světě známá jako UNITAS FRATRUM, Iglésia Morava či Moravská církev, se zrodila v Kunvaldu v regionu dnešních východních Čech v roce 1457. V logu se proto potkávají dva záměry – snaha zachovat tradiční ikonu, a přesto prezentovat církev současnou formou.

Akční přítomnost

S její vizuální identitou se na jedné straně setkávají lidé využívající nabídky jejích činností, jakými jsou například školy, školky a nízkoprahové kluby. Na straně druhé státní představitelé, jednatelé firem a investoři. Redesign loga je návratem k symbolu beránka, který Jednotu bratrskou provází od jejího počátku.

Pohled do budoucna
Hesla Jednoty bratrské patří k duchovnímu odkazu Jednoty bratrské a v tištěné formě vychází bezmála 300 let. Aplikace hesel pro mobilní zařízení je tedy každodenní pomocí při čtení Bible. Umožňuje snadné procházení denními hesly, lze listovat mezi hesly týdnů a měsíců nebo zobrazit heslo roku. Možností je i hledání podle zadaného data nebo nastavení volby velikosti písma. Po stažení do mobilního zařízení funguje aplikace offline.

 

 


0002004
005006